SK (N)
 

Upozornenie pre návštevníkov múzea so psami

 

Vážení návštevníci.

Železničné múzeum Bratislava východ ponúka širokej verejnosti nielen expozície železničnej techniky a rôzne podujatia, ale takisto aj príjemné prostredie s pomerne veľkými plochami určenými pre pohyb návštevníkov. Takéto prostredie je veľmi atraktívne aj pre návštevníkov so psami. Avšak nekontrolované venčenie a zanechávanie výkalov v priestoroch múzea vážne znižuje kvalitu prostredia a znepríjemňuje zážitky, ktoré si návštevníci odnášajú z múzea.

Preto chceme touto cestou upozorniť všetkých návštevníkov so psami, aby po svojich štvornohých miláčikoch zberali všetko, čo v priestoroch múzea zanechajú, a tým pomáhali udržať v priestoroch múzea čistotu a poriadok. Tiež žiadame, aby majiteľia nenechávali svojich psov v areáli voľne pustených a aby ich nevenčili v blízkosti detského ihriska, kde sa hrávajú deti.

Ak sa bude tento stav vďaka nedisciplinovaným a bezohľadným návštevníkom so psami zhoršovať, budeme bohužiaľ nútení zakázať vstup do múzea so psami.

Zároveň žiadame všetkých návštevníkov, aby sa v múzeu zdržiavali len vo vyhradenom priestore pre návštevníkov. Vstup do ostatných častí areálu je prísne zakázaný.

Ďakujeme za pochopenie. Zatiaľ nebol pridaný žiadny príspevok. Pridajte ho ako prvý.
 

VyhľadávaniePrezentáciaČlánkySponzori stránky & reklama

LTE Logistik a Transport Slovakia s.r.o.


Najbližšie podujatia - Január 2011


29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2Aktuálne plagáty
Linky na iné stránky