SK (N)
 

Nová webová stránka MDC

 

Ako si už mnohí z vás všimli, stránky Múzejno-dokumentačného centra ŽSR VVÚŽ majú novú podobu. Táto zmena prináša nielen nový vzhľad, ale aj lepšiu funkčnosť. Oproti pôvodnej stránke sa presunulo hlavné menu pod úvodný vrchný obrázok. V tomto menu sú položky HOME - návrat na úvodnú stránku, O NÁS - informácie o Múzejno-dokumentačnom centre, PROJEKTY - projekty na ktorých dlhodobo pracujeme, PREZENTÁCIA - informácie o našich stálych expozíciách a o našej činnosti, ZBIERKA - zoznam predmetov, kníh, fotografií a videí zo zbierok Múzejno-dokumentačného centra, REŠTAUROVANIE - informácie o predmetoch, na ktorých prebiehajú reštaurátorské práce, PODUJATIA - prehľad plánovaných akcií s účasťou historických vozidiel a predmetov MDC, ČLÁNKY - články z histórie železníc, reportáže a texty o železničnom múzejníctve, aktuality o dianí v MDC, KONTAKTY - kontaktné informácie o nás s mapou prístupu do areálu, kde sídlime.
Okrem hlavného horného menu je na stránke aj pravé menu, v ktorom sú okrem iného odkazy na ďalšie stránky s podobnou tematikou, zoznam najbližších akcií, a pod. Pravé menu navyše umožňuje vyhľadávať požadované slová alebo text.

Nová stránka MDC umožňuje užívateľom zaregistrovať sa. Tým užívateľ získa možnosť pozrieť si zdigitalizované videá v Elektronickom archíve a prezerať si zdigitalizované knihy v Elektronickej knižnici. Záujemcovia sa môžu zaregistrovať kliknutím na položku "Registrácia" v pravom menu v časti UŽÍVATEĽ.

Ak máte akékoľvek výhrady, pripomienky alebo námety, neváhajte a napíšte nám.
Pre použivateľov sociálnej siete Facebook je tu možnosť vyjadriť sa k novému vzhľadu stránky v diskusii. 

11.01.2010 13:02 | Robo350 | Nová webová stránka MDC
Myslím, že vzhľad stránky sa Vám podaril. Páči sa mi to oveľa viac. Ďakujem

 

VyhľadávaniePrezentáciaČlánkySponzori stránky & reklama

LTE Logistik a Transport Slovakia s.r.o.


Najbližšie podujatia - Január 2011


29
30
31
1
2
4
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30
1
2Aktuálne plagáty
Linky na iné stránky