SK (N)
 

Kalendár podujatí v roku 2010

 

Keďže nostalgia už neodmyselne patrí k prevádzke na železnici, tak aj tento rok bude mať verejnosť možnosť stretnúť sa s historickými železničnými vozidlami Múzejno-dokumentačného centra ŽSR VVÚŽ na mnohých podujatiach a akciách. Okrem tradičných podujatí, ako Medzinárodný deň detí vo Vrútkach s názvom Železnica deťom, zraz historických vozidiel v Železničnom múzeu Bratislava východ a Grand prix parných rušňov vo Zvolene, to budú viaceré oslavy výročí tratí, decembrové mikulášske jazdy historických vlakov a podobne. Ďalšie podujatia zas budú usporiadané, aby ukázali verejnosti krásy Slovenska, pripomenuli významné udalosti alebo zaviedli ľudí do miest, kadiaľ mali viesť trate, ale história to zariadila inak.
Zostava a pestrosť podujatí ponúka možnosť počas roka vidieť všetky prevádzkyschopné vozidlá zo zbierok Múzejno-dokumentačného centra v nostalgických vlakoch alebo na výstavách.

Všetky podujatia sa konajú pod gesciou Železníc Slovenskej republiky. Blžšie informácie o jednotlivých podujatiach budú uverejňovať jednotlivé kluby na svojich webových stránkach. Zmeny programov z technických a organizačných dôvodov sú vyhradené.

Na našich stránkach budú podujatia uvedené v sekcii PODUJATIA, budú tam priebežne doplňované a budú k nim podľa možností pridávané informácie a plagáty. Kalendár podujatí na rok 2010 si môžu záujemcovia pozrieť tu. Zatiaľ nebol pridaný žiadny príspevok. Pridajte ho ako prvý.
 

VyhľadávaniePrezentáciaČlánkySponzori stránky & reklama

LTE Logistik a Transport Slovakia s.r.o.


Najbližšie podujatia - Január 2011


27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
30Aktuálne plagáty
Linky na iné stránky